Misyonumuz

  Aile değerlerine sahip çıkan, ülkesine ve milletine katkı sağlayan, yenilikçi, dünya standartlarında verimlilik ve karlılıkla çalışan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

    Yüksek teknolojiye sahip altyapı, kurumsal kimliği, deneyimli kadrosu ve dünya standartlarında üretim kalitesi anlayışı ile Türkiye sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak.

Temel Değerlerimiz

Dürüstlük
Sadakat
Yenilikçilik
Açıklık
Güvenilir ve adil olmak

KURUMSAL


MAHETRANS Logistics Co. Ltd. müşterilerinin hedeflenen kalitede daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, uzman kadrosu ve ekipmanları ile teknolojiyi benimsemiş, her an, daha ekonomik, daha hızlı ve daha esnek çalışma yeteneği ile ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin yerini korumaktadır.

Mersin/İstanbul/İzmir/Bursa/Trabzon'dan ve Mersin'e yapacağınız gönderiler için lütfen dikkate alınız. Türkiye Güzergahına Yük/Konteyner(ler)i Planladığınız Aşağıdaki Prosedür : Lütfen Teklif Taleplerinizi info@mahetrans.com adresine gönderiniz

Ön uyarılar
veya +90-324-233-29-86 numaralı faksla. Gönderi tahsil edilirse, satış oranınızı da dahil olmak üzere göstermeniz şarttır. tüm masraflar, COD tutarı ve bir bankaya gönderilirse, bu bankanın adı ve adresi.

Kişisel H B/L
Kararlaştırılan satış oranını diğer tüm masraflarla, COD tutarıyla ve bir bankaya gönderilirse, bu bankanın adını ve adresini göstermelidir

Faturanz
Postayla orijinal bir fatura bekliyoruz. Faturanızda Okyanus B / L Numarası gösterilmelidir. ve B / L Evi Yok. Lütfen faturanızı MAHETRANS Lojistik A.Ş.'ye verin. Ltd. Mersin/Türkiye. Lütfen kazancımızı / payımızı faturanızda gösterin. Bu noktayı faturanızda "0" ile göstermekten bizim için kar / pay yok mu

Ladings Faturası
Mahetrans'ın B/L gövdesinde gösterilmesi : MAHETRANS Logistics Co. Ltd. Mersin-TÜrkiye + Tel: + 90-324-2393322 / Faks: + 90-324-2332986 + (H B / L'de Lütfen bize gösterin, kargo teslimatı olarak pls Mahetrans shipping + diğer ayrıntıları bilgilendirilmiş a.m pls olarak uygulayın) Lütfen tüm B / L'leri MAHETRANS Lojistik A.Ş.'ye verin ve gönderin. Ltd. Mersin/tÜrkiye (Tel+Faks Nmbr dahil) Yönlendirme Sipariş ve Satış Talepleri Lütfen tüm R/O ve S/L'leri MAHETRANS Lojistik A.Ş.'ye gönderiniz. Ltd. Mersin/Türkiye veya

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi - Cuma 8:00 - 5 pm. Talep üzerine fazla mesai ve hafta sonu. Mersin liman istasyonu ve Mersin Serbest bölgesi'nde Gümrüklü Depo mevcuttur.

Ürün(ler)
Türkiye içinde Kamyon taşımacılığı
Türkiye'nin her noktasından ve her noktasına
Türkiye'den Kapıdan Kapıya
Orta-Doğu 'dan Türkiye' ye
Türkiye'den deniz yolculuğu
(Famagusta), Kuzey Kıbrıs
Transit Yük Taşıma (Taşıma Dahil)
Mersin üzerinden Tüm Ortadoğu'ya (Komşu Ülkeler)
Irak, Bağdad-Zakho-Erbil-Süleymaniye/İran-Tebriz-Tahran-Bazargan/sUriye-Halep-Şam-Lazkiye
Mersin üzerinden Tüm Kafkas Ülkelerine
Gürcistan / Azerbaycan/ türkmenistan / Özbekistan / Kazakistan ve Diğerleri
Intermodal

Demiryolu Taşımacılığı Kullanarak, Her İki Tarafta Da Olumsuzluk İle Kullanılabilir. abt Transit Zaman Anlaşması

Grupaj Hizmetleri
Kıbrıs'tan(gAzimağusa) / İngiltere (Londra) / Türkiye (İstanbul & Mersin) LTL,FTL Hizmetleri MAHETRANS Lojistik ve Dünya çapında Nakliye Hizmeti Size en İyi Taşımacılık Hizmeti Vermek İçin, TÜRKİYE ve (İslamqala / Herat / Kandahar karayolu Taşımacılığı hizmeti tarafından)-Türkmenistan-Uzbekhistan-Kazakistan-(Famagusta), (Bağdat-Zakho-Erbil-Suleymaniah) IRAK, İRAN (Tebriz-Tahran), Suriye,Afrika (Doğu - Batı – Güney – Kuzey Afrika ülkeleri) – Ermenistan – Azerbaycan – Kıbrıs – Afganistan, KUZEY KIBRIS Türk Tadjikhistan herhangi bir Yerden Hazır - Tataristan BDT ÜLKELERİ yükünüzü, nihai varış noktasına ihraç edilecek limana teslim eden kamyon (lar) veya trenle hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyacağız..

BİZ KİMİZ ?

Kurulduğu günden bu yana hızlı, güvenilir ve modern taşımacılık hizmetleri, teknolojik altyapısı, kaliteli çözümleri, çevre dostu yaklaşımı ve müşteri memnuniyeti odaklı insan kaynakları politikaları ile sektördeki konumunu daha da güçlendirmektedir. Lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, şirket yöneticileri, şu anda ikinci kuşak tarafından yönetilen, sürdürülebilir büyüme planlama, uluslararası taşımacılık hizmetleri geliştirmek ve yurtiçi ve uluslararası dağıtım ağları arasında nesiller arasında aktarılan deneyim sayesinde pozisyonunu geliştirerek yatırımlarını sürdürmektedir.