Kalite ve Performans
Doğru Zamanda
Doğru Fiyatta

Bilgi, malzeme ve finansal akışla ilgili tüm faaliyetleri optimize ederiz. Müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış küresel olarak entegre çözümler sunuyoruz ve sektöre özel gereksinimlere özel bir taahhütte bulunuyoruz.


3PL/4PL


Mahetrans Lojistik, lojistik operasyonları, depolamayı, dağıtımı, gümrük ve taşımacılığı entegre etme konusunda uzmanlaşmış, esnek ve temel odaklı bir üçüncü taraf lojistik (3PL) hizmetleri sunar. 3PL hizmetleri bize üstün bilgi, esneklik ve küresel erişim sağlama yeteneği verir. Müşterilerimize uygun maliyetli, düzenli ve verimli bir tedarik zinciri yönetimi sunmak ve sadık bir üçüncü taraf lojistik sağlayıcısı olarak tanınmak bizim için önemlidir.


DENİZ TAŞIMACILIĞI


Şirketimiz, en modern ve ileri görüşlü çözümleri kullanmakta olan bir hava taşımacılığı nakliyecisi olarak istikrarlı bir şekilde güçlü bir performansla kendini kanıtlamıştır. Başarımız, en uygun rotalarda en hızlı uçuşları en iyi paketleme seçenekleri ile sağlayabilmekten kaynaklanmaktadır. Gönderileriniz için en uygun ortamı seçmek, talep ettiğiniz hizmetler için mevcut en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bunu düzenli olarak tatmin edebilmek başarımızı tanımlar.


ULAŞTIRMA SERVİSLERİ


Mahetrans Lojistik olarak, müşterilerimize bireysel beklentilerine dayalı sonuçlar sunmanın temel olduğuna en derin inancımızdır. Uzmanlığımız, her müşterinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış nakliye hizmetleri sunmamızı sağlar. Bu, sizin için bireysel çözümler bulmayı, özel ihtiyaçlarınıza göre kendi bireysel rotanızı oluşturmayı içerir ancak bununla sınırlı değildir. Müşterilerimize, sevkiyat sürecinin tüm yönlerini ve farklı anlarını tam olarak değerlendiren ve ele alan sorunsuz ve uygulanabilir bir çözümü garanti edebiliyoruz. Nakliye rotaları, yükünüzün özelliklerine bağlı olarak hem uluslararası hem de yurtiçi olabilir.


HAVA TAŞIMACILIĞI


Our company has established itself with a consistently strong performance as an air transport shipper using the most modern and forward-thinking solutions. Our success is due to the fact that we can provide the fastest flights on the most convenient routes with the best packaging options. We are here to help you choose the most suitable environment for your shipments, to find the best available opportunities for the services you request. Being able to satisfy this on a regular basis defines our success.


SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI


Soğuk zincir taşımacılığının en sık yapıldığı sektörlerden biri, gıda sektörü olarak bilinmektedir. Hassas ürün taşımacılığında soğuk zincirinin kırılması halinde, ürünlerin raf ömründe ve kalitesinde ciddi düşüşler ve bozulmalar gözlemlenmektedir. Bu sebeple, Türkiye’de soğuk ürün taşımacılığı gıda gibi hassas ürünlerin yapısal bozukluğa uğramaması için etkili bir şekilde yapılmaktadır. Soğuk ürün taşımacılığı esnasında ürünlerin sıcaklık değerini koruyarak sağlık açısından sorun teşkil etmesinin önüne geçilir. Gıda ve ilaç ürünlerinin soğuk zincir işlemleri, üretim anında başlamaktadır.


AĞIR TAŞIMA (GABARİ DIŞI)


Proje taşımacılığı alanında uzman kadromuz ve güçlü acente ağımız ile müşterilerimize, ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Ağır tonajlı ve yüksek hacimli yüklerin taşınması sürecini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile planlayarak, istenilen noktaya hızlı, güvenilir ve avantajlı taşımacılık hizmeti veriyoruz.


DEPOLAMA VE DAĞITIM


Bizimle farklı lojistik ve dağıtım çözümleri bulmanıza yardımcı olacak tesislere, gerekli uzmanlığa ve bilgiye sahip olduğumuzu teyit etmekten eminiz. Kısa süreli bölgesel depolama hizmetlerine veya uzun süreli depolamaya ihtiyacınız olsun, tatmin edici sonuçlar alıyorsunuz - işlevsel ve en verimli sonucu bulma konusunda deneyimliyiz. Bizden gelen tüm dağıtım çözümleri, işinize değer katmanın stratejik bir yoludur.


KPI YÖNETİMİ


KPI yönetimi, bir şirket için amaç ve hedeflerine ne kadar iyi ulaştıklarını ölçmede son derece önemlidir. Bunu etkili bir şekilde yapmanıza yardımcı olmak için buradayız: Şeffaflık yoluyla uzun vadeli yüksek kalite ve optimum maliyet yapıları sağlamak için önemli rakamların tanımlanması, ölçülmesi ve değerlendirilmesi önemli bir bileşendir.

BİZ PROFESYONELİZ

Ortaklarımız, bizimle işbirliği yapmak üzere özenle seçilmiş profesyonel uzmanlardır. Bu hizmetin bir parçası olarak saha projelerne ve operasyonlarına bilgili personeli dahil ediyoruz.
Mahetrans Lojistik, lojistik alanında yüksek öğrenim görmüş ve uzun süreli pratik deneyimnr sahip profesyonellerden oluşan koletif bir ekibe sahiptir.
Müşterilerimizle olan anlaşmalarımızı her düzeyde zamanda yerine getirmeyi ve her zaman profesyonel kalmaya kararlıyız.
Bunu akılda tutarak tedarik zinciri yönetimi ile ilgili her türlü sorun veya soruda size yardımcı olabiliriz, ayrıca yol boyunca herhangi bir sorunu ortadan kaldırmanıza veya devre dışı bırakmanıza yardımcı olabiliriz.